JAK BLUFOVAT V ONLINE POKERU

posted in: Poker | 0

Blafování bylo asi tak dlouho, jak sám pokeru. Pokud se všichni vždy vsadit, když oni měli silnou ruku a skládané když měli slabý ruka tam by neměl být moc utkání zvládnout. Samozřejmě, že blafuje je nezbytná k pokeru a do svého osobního strategii s cílem udržet své soupeře od získání absolutní čtení na vašem stylu hraní.

Nicméně, s příchodem online her a poker v televizi, poker se stala jiná šelma v průběhu let.

Bohužel, hráči nové hry a pocházející z tuby často získat asymetrické pocit důležitosti a úspěšnosti blufování … zejména on-line. Prostým faktem je, že blafuje je mnohem méně úspěšná u divokých on-line her a měl by hrát menší roli ve své strategii – pokud vůbec. V tomto článku doufáme, že vás naučí správné situace blufovat a kdy se držet zpátky.

Bluff

BLAFOVÁNÍ A OBRAZ V ON-LINE STOLŮ

Za prvé, měli byste si uvědomit, že blafování je méně účinný na internetu. Jste bezejmenné, anonymní ikona u stolu a nemůžete zaměstnávat stejný říká, že můžete v reálném stolu. Nemůžete dát na poker face, nebo stare svého soupeře dolů. Váš soupeř prostě vidí svou sázku.

Nejen, měli byste si uvědomit, že online hráči jsou volnější a bude volat s více rukou, ale měli byste pochopit, že nemůžete zastrašit on-line soupeře, jako je to možné v herně. Pokud hledáte dostat jen na nervy on-line, nebude to fungovat. Mnoho hráčů vám zavolá dolů se spodním párem, a to bije vaše kámen blufování pokaždé.

BLAFOVÁNÍ SLABÝ NEBO DO VÍCE PROTIVNÍKŮ

Za druhé, zvažte situaci ruky před blufovat. Máte mnohem menší šanci na úspěch, pokud existují více než dva hráči v ruce s vámi. Je to prostě mnohem pravděpodobnější, že alespoň jeden z nich má ruku hodnou vás volá. Pokud se chystáte na bluff, udělej to heads-up nebo proti jiným 2 maximum hráčů.

Další hloupý krok, který vidím spoustu online hráčů, aby je velmi slabý mini-bluff. Tito hráči zdát, že chtějí, aby blaf na banku, ale v no-limit cash game, že budou-li zvýšit nebo vsadit minimálně do 4 hráče v marné snaze vzít pot.

Pokud se chystáte bluf, “Neposílejte chlapce dělat mužskou práci,” jak můj poker veterán kamarád vždycky říká. Nechcete, aby se nepřirozeně velkou sázku, protože to bude páchnout slabosti, ale sázka alespoň 4x big blind před flopem a zvýšit alespoň o velikosti potu po flopu. Pokud nejste připraveni udělat dobrý bluff, budete lépe nedělá jeden vůbec.

BLAFOVÁNÍ V RŮZNÝCH HERNÍCH STRUKTUR

Dalšími zajímavými ke zvážení jsou struktura hru hrajete. Blafování je mnohem méně účinný při fixní limit cash game, protože můžete jen někdy zdvojnásobit sázku. Pokud váš soupeř má ruku jede dát do extra sázky. Pokud jste blufovat při mezní stolu, budete pravděpodobně bude muset vsadit a zvýšit více než dvou kolech, aby se bod.

Většina mých blafuje se odehrává v průběhu turnaje. To přijde nejčastěji, když jste shortstacked a žaluzie jsou plíží. Také můžete blufovat slabé soupeře ze svých žaluzií. Možná budete muset blufovat na nějakém místě v turnaji, protože nemůžete odejít – buď máte získat žetony nebo jít zlomil v určitém okamžiku.

V cash game, můžete si dovolit bluffovat méně, protože můžete zůstat tak dlouho, jak se vám líbí. Nejste v žádném spěchu vyzvednout hrnce a můžete hrát pacienta ve svém vlastním stylu. Blindy jsou pevné a vy byste měli být ve hře, aby se dlouhodobý zisk.

MÁ VÁŠ BLUF SMYSL?

Také není blufovat naslepo. To znamená, že nejsou blaf, pokud nemáte ponětí, co soupeřův herní styl je. Pokud jste Blufuješ přímých maniaci, oni by mohli přijít přes vrchol vás a dát vám ve velmi špatném místě s rozhodnutím, které byste raději neměl dělat.

Také nechtějí oklamat volající stanice, která by zůstala v rukou se slabými. Tyto slabé ruce jsou často lepší než vaše blafování rukama a mohou se připojit, nebo je již připojen. Pokud hrajete více stolů a nebyly pozoroval své soupeře daleko, nezkoušejte propracovaný bluf, dokud nebudete mít více informací.

NAUČTE SE HRÁT PEVNÉ PRVNÍ, BLUFOVÁNÍ PŘIJDE POZDĚJI

Uvidíte útesů uspět hodně na televizi, protože výkonnými producenty rád, aby vzrušující ruce do omezeného vysílacího času na zlepšení hodnocení. Faktem je, že je mnohem méně úspěšný v uvolněné (nebo pozorných) on-line tabulky, kde bude Fishy soupeři často volají vás s ničím. Tyto “anythings” bude pravděpodobně porazit své blufuje.

Hráči by měli vyvinout přísnou sadu startovních kombinací a naučit se vyhrát s své karty před tím, než pokusit se vyhrát na nervu. Pokud se ocitnete blafování a ztráty, pokuste lepkavá na rohu monitoru během přehrávání relací, které vás prostě připomíná: “. Do not bluf”

Může to znít zjednodušující, ale pokud budete dávat pozor na této poznámky a hrát jen tehdy, když máte ruku, alespoň pro jednu relaci, možná zjistíte netěsnost ve vaší hře, které lze snadno propojit.